„Wiosenne porządki” w Bibliotece 5.06.2024

5 czerwca grupa teatralna „Połamani słowem” wystąpiła dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 1. ze swoim kolorowym, wiosennym spektaklem” Wiosenne porządki”. Występ bardzo się udał. Stroje, wiersze, ruch złożyły się na ciekawą formę sceniczną utrzymaną w konwencji teatru dziecięcego.   Oto część 1 relacji. 

Wizyta tenora

21.05.2024 wystąpił u nas wspaniały tenor Grzegorza Uniwersał, który zachwycił nas talentem i humorem. Zaprezentował znane i cenione utwory w przedstawieniu ” Zimny drań”. Publiczność była zachwycona i rozbawiona.

Występ „Wiosenne porządki” 22.05.2024

22 maja wystąpiliśmy dla naszych miłych gości- bliskich, krewnych, opiekunów, którzy przybyli na spotkanie. „Połamani słowem” zachwycili swym wesołym występem, rozweselili zebranych i umilili czas swoją twórczością. Był być z czego zadowolonym bo występ udał się znakomicie.

Przygotowania do występu

Przed występem dla naszych bliskich, którzy zostali zaproszeni 25 maja na spotkanie  musieliśmy wykonać próbę generalną. „Wiosenne porządki” to spektakl pełen kolorów, ruchu, wesołych wierszy i pomysłowo zagrany przez naszych artystów.

Wycieczka rowerowa

 

 

W maju odbyła się pierwsza w tym sezonie wycieczka rowerowa. Trasa wyniosła 15 km przez Rybienko Leśne aż do Deskurowa. Było bardzo wesoło i ciekawie.

Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka odwiedziliśmy wyszkowską remizę, w której niezwykle sympatyczni panowie opowiedzieli nam o pracy strażaka i pokazali swój sprzęt do gaszenia pożarów. Było bardzo ciekawie.