Dzień Kobiet 2024

W tym roku Dzień Kobiet został uczczony przez wspaniały występ panów z grupy teatralnej „Połamani słowem” . Przedstawienie w rytmie radosnej piosenki Pana Saviana „Twoje oczy w kolorku amaretto” pozwoliło na poetyckie uniesienia. Panie były wysławiane, doceniane i zasypywane pięknymi wyznaniami. Wiersze to świetny sposób na wyrażenie uczuć. Po występie kobiety otrzymały upominki i oczywiście piękne tulipany. 

Wystawy w marcu 2024

W marcu 2024 r. byliśmy na dwóch wystawach w wyszkowskiej Bibliotece. Najpierw na wystawie fotografii podróżniczej. Obejrzeliśmy na niej niesamowite fotografie z Indii. Kolejna dotyczyła tematyki historycznej i przedstawiała dzieje „Żołnierzy wyklętych”.  

Walentynki 2024

Grupa Teatralna „Połamani słowem” z okazji Walentynek pokazała społeczności humorystyczną prezentację o miłości i zakochaniu. Wszyscy wspaniale odegrali swoje role i zebrali zasłużone brawa. Barwna scenografia i przemyślana muzyka  sprawiają, że przedstawienia emanują pozytywną energią oraz cieszą zarówno wykonawców jak i widzów. 

 

Tłusty czwartek i Walentynki

W tym roku te dwie okazje zbiegły się ze sobą jednak my byliśmy na nie świetnie przygotowani.  W Tłusty Czwartek objedliśmy się pączkami i bawiliśmy się też w ich „lukrowanie” w ramach ćwiczeń manualnych.